Caneyville Elementary SchoolFourth Quarter Honor Roll


Kindergarten

All A’s

River Anderson

Lana Beth Bryant

Kinsley Chambers

Samuel Kessinger

Jordan Smith

Josey Smith

Makinzie Stinnett

A’s and B’s

Addison Cain

James Colmore

Izzy Edens

Thomas Embrey

Leah Harrel

Bella Hellinger

Zachery jack

Jasmine Jae

Noah Keown

Nolan Lacefield

Charlie McClure

Brycen Mode

Hannah mudd

Matthew Mudd

Ella Grace Neely

Anthony Parks

Kyle Polston

Justin Parks

Evelyn Smith

Lane Snell

Khloe Stephens

Evan Taylor

Delilah Turner

Eli Vincent

First Grade

All A’s

Madison Bratcher

Jacob Cummings

Kyle Green

Carolina Hodges

Kamdyn Parks

Jackson Rusher

A’s and B’s

Trinity Bell

Jala Coats

Logan Cox

Owen Embrey

Emily Embry

Chris Jack

Brycen Lambert

Walker Lindsey

Ashton Mortimer

C. J. Mudd, Jr.

Eli Payton

Weston Pierce

Teagan Piggott

Billy Puente

Gage Ray

Logan Toms

Emily Willis

Wyatt Yaden

Second Grade

All A’s

Waverly Ashby

Carly Ashley

Scout Cannon

Averi Decker

Tyler Keisling

Jake McClure

Ethan Mudd

Eva Pierce

Shawni Poole

Joseph Saltsman

Sami Woosley

A’s and B’s

Karris Babb

Brailynn Beasley

Cody Bryant

Ethan Butler

Zak Bratcher

Wesley Casey

Kierson Chambers

Jesse Conrad

Britney Decker

Brodie Embry

Shelby Embry

Ellie McMillan

Colton Parks

Jake Pohlman

Abby Ray

Jace Sebastian

Chloe Strasburger

Gracie Turner

Laura Wildman

Third Grade

All A’s

Blain Brooks

Natalie Garrett

Braden Grant

Emily Green

Allie Jennings

Aydrienne Ray

Gabriel Secora

Izzie Weedman

Tara Wells

Payton Woosley

A’s and B’s

Sierra Barks

Jacob Carnes

Wyatt Clark

Brooklyn Cook

Clara Embry

Makayla Embry

Alyssa Frank

Caleb Geary

Emilee Hall

Hootie Hayes

Audrey Helm

Emma Kate Hodges

Bryan Howard

Sydney Lindsey

Zackary Logsdon

Cora McMillan

Brayden Mudd

Kayden Mudd

Atley Newton

Timmy Oliver

Lincoln Parks

Keira Patrick

Kylie Pierce

Ryder Pierce

Bethany Ray

McKinna Raymer

Ella Roof

Nikki Roof

Jake Rusher

Jacob Shartzer

Ethan Strasburger

Briley Thorpe

Kayla Tubb

Fourth Grade

All A’s

Jackson Crume

Mackenzie England

Maggie Jennings

Ryleigh Rusher

Sierra Secora

A’s and B’s

Camden Brothers

Rorie Burden

Isaac Butler

Allison Cox

Layton Hawkins

Kira Henning

Janey Kerr

Lesly Medina

Isaac Mudd

Anna Rowan

Will Scott

Carissa Stanton

Jadon Stinnett

Regan Yarbrough

Fifth Grade

All A’s

Mattie G. Clark

Kaylor Decker

Aidra Duff

Sophia Elmore

Ethan Hall

Emma Pierce

Chase Richardson

Lyric Snell

Ava St. Clair

A’s and B’s

Emma Beck

Jacob Bowling

Mattie F. Clark

Tylor Cook

Branson Evans

Kennedy Ferguson

Jorja Foreman

Rebecca Fultz

Lilly guillaume

Jonathan Henning

Madelynn Henning

Mary Kerr

Brandon Lacefield

Macy Parrigan

Levi Pawley

Eli Powell

Riley Shartzer

Natalie Stephens

Eli Strasburger

Hunter Tomes

Mia Whitfill

Jacob Williams

Jessie Wollam

http://gcnewsgazette.com/wp-content/uploads/2015/07/web1_school-pic.jpg
comments powered by Disqus